Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja-Szkoła"

KONTAKT

Kluczbork - Dodane przez kluczbork1 (osoba prywatna) -

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja-Szkoła"

Pełna treść ogłoszenia Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja-Szkoła"

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy nabór "zimowy" na rok szkolny 2015/2016 do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Twoja-Szkoła.Zajęcia rozpoczynamy z dniem 01.09.2015 r. - NIE ZDĄZYŁEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO GRONA I ROZPOCZĄC NAUKĘ OD WRZEŚNIA - NIC STRACONEGO. Wychodzimy Państwu na przeciw Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Oferta edukacyjna liceum ogólnokształcącego kierowana jest do absolwentów szkół podstawowych (8 klas), gimnazjalnych lub zasadniczych szkół zawodowych.

Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby, które chcą zdobyć wykształcenie średnie lub zawód, nie rezygnując z obowiązków dnia codziennego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z wieloletnim doświadczeniem, która w sposób przystępny oraz w bardzo miłej atmosferze potrafi przekazać wiedzę każdemu.

Zajęcia w szkole odbywają się w trybie zaocznym (weekendy), co dwa tygodnie w budynku Gimnazjów Nr 3 w Kluczborku na ul. Wolności 18 (w pobliżu PKS).

Cały okres nauki w naszych szkołach jest darmowy. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z nauką przez cały jej cykl (3 lata - absolwenci ośmio klasowej szkoły podstawowej lub gimnazjum, 2 lata - absolwenci zasadniczych szkół zawodowych, oraz kandydaci do szkoły policealnej). Po zakończonym okresie edukacyjnym macie Państwo możliwość podejścia do egzaminu maturalnego (podejście do w/w egzaminów nie jest obowiązkowe).

Sekretariat szkoły wystawia zaświadczenia dla słuchaczy potrzebne do różnych instytucji, m.in. : ZUS, PCPR, OPS, Zakłady pracy.
Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania zapraszamy serdecznie do sekretariatu szkoły. Udzielamy również informacji telefonicznie w godzinach funkcjonowania sekretariatu.

Mapa KluczborkProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja-Szkoła" ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Kluczborka. Prowadzisz serwis o Kluczborku lub zwiazany z Kluczbork - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiat Kluczborski !Zobacz stronę Serwis informacyjny Kluczborka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kluczbork City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kluczborka: Opole ogłoszenia - Częstochowa darmowe ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle ogłoszenia bezpłatne - Ostrów Wielkopolski ogłoszenia - Gliwice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kluczbork City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj