Opiekun Finansowy w oddziale Kasy Stefczyka w Kluczborku

KONTAKT

Kluczbork - Dodane przez renata.krupiarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun Finansowy w oddziale Kasy Stefczyka w Kluczborku

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OPIEKUN FINANSOWY

Miejsce pracy: Kluczbork

Zadania:

Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług;
Dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych;
Aktywna sprzedaż produktów finansowych;
Udział w akcjach marketingowych;
Sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług;
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane w branży finansowej);
Wykształcenie min. średnie;
Znajomość pakietu MS Office;
Entuzjazm w realizacji powierzonych zadań;
Umiejętność rozwiązywania problemów;
Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami;
Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.

W tytule prosimy zamieścić: OF Kluczbork

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa KluczborkProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun Finansowy w oddziale Kasy Stefczyka w Kluczborku

Polecane, ciekawe strony z Kluczborka. Prowadzisz serwis o Kluczborku lub zwiazany z Kluczbork - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis informacyjny Kluczborka !Zobacz stronę Powiat Kluczborski !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kluczbork City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kluczborka: Opole ogłoszenia - Częstochowa darmowe ogłoszenia - Ostrów Wielkopolski ogłoszenia bezpłatne - Gliwice ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję