Elektryk budowlany

KONTAKT

Kluczbork - Dodane przez ewa.bajek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk budowlany

Agencja Zatrudnienia EXPATEAM (nr.4577) jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i rynkach europejskich od roku 2006. Obecnie poszukujemy elektryków budowlanych do pracy na terenie Niemiec.

Elektryk Budowlany

Miejsce pracy:
-Niemcy / Niedersachsen / Schwerin / Baden-Wurttemberg

Ilość miejsc pracy:
- 5,

Wymagania:
-uprawnienia elektryczne (przesyłając CV prosimy dołączyć kopie),
-minimum 2 lata doświadczenia pracy w zawodzie,
-wykształcenie kierunkowe mile widziane,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację (A2),
-prawo jazdy kat. B
-samochód,

Obowiązki:
-montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz w obiektach handlowych (supermarkety) w oparciu o plany instalacji,
-montaż systemów instalacji ochrony przeciwpożarowej w budynkach mieszkalnych oraz w obiektach handlowych,

Oferujemy:
-prace na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
-atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki (12,80 euro/brutto/godz. + 24 euro/netto/dzień diety).

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa KluczborkProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk budowlany

Polecane, ciekawe strony z Kluczborka. Prowadzisz serwis o Kluczborku lub zwiazany z Kluczbork - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiat Kluczborski !Zobacz stronę Serwis informacyjny Kluczborka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kluczbork City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kluczborka: Opole ogłoszenia - Częstochowa darmowe ogłoszenia - Ostrów Wielkopolski ogłoszenia bezpłatne - Gliwice ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję